KONKURSY

Konkurs na projekt skaryszewskiego Witacza

Konkurs na projekt skaryszewskiego Witacza zorganizowany z okazji obchodów 750 lecia nadania praw miejskich

W dniu 22 stycznia 2014 roku Jury w składzie: Urszula Gowin – przewodnicząca jury oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Skaryszewie, Ireneusz Kumięga – Burmistrz MiG Skaryszew, Iwona Kilianek, Dorota Albiniak, Rafał Karolak, Jadwiga Romanowska, Daniel Rogala, Anna Karolak,  oceniło prace konkursowe na projekt skaryszewskiego witacza. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych na konkurs prac Jury postanowiło przyznać jednakowe wyróżnienia dla wszystkich uczestników konkursu. Nagrodami będą dyplomy, drobne upominki ora publikacje prac na stronie www.skaryszew.pl oraz facebook MGOK Skaryszew.

NADESŁANE NA KONKURS PRACE:

1. Natalia Ziomek z PSP w Dzierzkówku Starym,
2. Szczepan Wiarski z PSP w Dzierzkówku Starym
3. Angelika Borkowicz z PSP w Dzierzkówku Starym
4. Agata Kalbarczyk z PSP w Chomentowie Puszcz
5. Wiktoria Pardela z PSP w Chomentowie Puszcz
6. Julia Rębisz z PSP w Dzierzkówku Starym
7. Szymon Kowalczyk z PSP w Chomentowie Puszcz

Rozstrzygnięcie konkursu na imię dla jubileuszowej maskotki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
W  dniu 17.03.2014 roku  w  sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie odbyło się  rozstrzygnięcie 3 konkursów  zorganizowanych z  okazji  jubileuszu 750-lecia  Miasta  Skaryszewa.
Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej  w  Skaryszewie  ogłosiła  wyniki  konkursu  na  „Imię  dla  maskotki” .
W  konkursie  wzięło  udział  117  uczestników,  którzy  przedstawili propozycje  imienia   dla  maskotki  ze  szkół :
 1. P.Sz.P.  w  Odechowie
2. P.Sz.P. w Modrzejowicach
3. P.Sz.P. w Makowie
4. P.Sz.P. w Chomentowie
5. P.Sz.P.  w   Skaryszewie
6. Zespół  Edukacji Gimnazjalnej  i Podstawowej  w  Makowcu
7. P.G. w Skaryszewie
Jury  zdecydowało  , że drogą konkursu  – ” maskotka konik ” – otrzyma  imię  ..WSTĘPUŚ..
Imię  to  zaproponowało  sześć  osób,  które  decyzją  komisji  EX AEQUO  zostają  zwycięzcami  konkursu.
              Są  to: ze Szkoły Podstawowej  w Odechowie : Daria  Kulińska , Filip  Pawelczyk
                         ze Szkoły Podstawowej  w Makowie :  Martyna  Dziocha
                         ze Szkoły Podstawowej  w Chomentowie: Tomasz Kalbarczyk , Kacper  Gołębiowski
                         ze Szkoły Podstawowej  w  Skaryszewie:  Wiktoria  Chojnacka
Ponadto  komisja  przyznała  wyróżnienia  osobom, które  zaproponowały także  ciekawe  imię:
                      II  miejsce  zdobyło  imię  ..SKARUŚ..
Osoby  wyróżnione  to: z P.Sz.P. w Makowie :  Karol Zięba, Kamil Bator
                                z P.Sz.P. w Chomentowie : Natalia Pająk
                                z P.G. w  Makowcu: Anna Makuch
                    III miejsce  zdobyło imię  ..SKARYŚ..
Osoby  wyróżnione  to: z P.Sz.P.  w  Skaryszewie:  Patrycja  Jarecka
                                z  P.G.  w  Skaryszewie :  Wiktoria  Wojtyniak
                     IV  i  V   miejsce  zdobyło  imię  …SKAREK  i GALOPEK..
Osoby  wyróżnione  to : z P.Sz.P. w Makowie: Mateusz Zięba
                                 z P.Sz.P. w Odechowie : Alicja Barszcz
                                 z P.Sz.P. w Modrzejowicach: Maria Lis
                                 z P.Sz.P. w Chomentowie : Aleksandra  Skrzek
Wszystkim  uczestnikom  konkursu  serdecznie  dziękujemy  za  nadesłane  propozycje.  

Konkurs na pocztówkę „Pozdrowienia z 750 letniego Skaryszewa”

Konkurs na projekt pocztówki „Pozdrowienia z 750 letniego Skaryszewa” zorganizowany z okazji obchodów 750 lecia nadanie praw miejskich

W dniu 22 stycznia 2014 roku Jury w składzie: Urszula Go win – przewodnicząca jury oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Skaryszewie, Ireneusz Kumięga – Burmistrz MiG Skaryszew, Iwona Kilianek, Dorota Albiniak, Rafał Karola, Jadwiga Romanowska, Daniel Rogala, Anna Karolak,  oceniło prace nadesłane na konkurs na projekt pocztówki „Pozdrowienia z 750 letniego Skaryszewa”. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych na konkurs prac Jury postanowiło przyznać 3 nagrody główne: I, II i III miejsce oraz 3 wyróżnienia specjalne. Dodatkowo Jury postanowiło nagrodzić dyplomami i drobnymi nagrodami 10 pozostałych, nadesłanych na konkurs prac.

 

NAGRODY GŁÓWNE:

  1. miejsce Tomasz Kalbarczyk z PSP w Chomentowie Puszcz
  2. miejsce Maria Wójcicka z PSP w Dzierzkówku Starym
  3. miejsce Karolina Jurkowska z PSP w Skaryszewie

 

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

-Joanna Chojnacka z PSP w Chomentowie Puszcz

-Wiktora Mirota z PSP w Dzierzkówku Starym

-Aneta Karolina Pastuszka z PSP w Dzierzkówku Starym

 

POZOSTAŁE, ZGŁOSZONE NA KONKURS PRACE:

-Maciej Kieloch z PSP w Dzierzkówku Starym

-Bernadetta Młyńczak z PSP w Chomentowie Puszcz

-Natalia Chudzińska z PSP w Dzierzkówku Starym

-Filip Fabiszewski z. PSP w Dzierzkówku Starym

-Edyta Kowalczyk z Publicznego Gimnazjum w Skaryszewie -Szymon Kowalczyk z PSP w Chomentowie Puszcz

-Karolina Barszcz z PSP w Dzierzkówku Starym

-Kamila Górnik z PSP w Chomentowie Puszcz

-Kamil Kłak z z PSP w Dzierzkówku Starym

-Adam Wójcicki z PSP w Dzierzkówku Starym